حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد شیرین‌سخن گفت: تجهیز و راه‌اندازی قطعات آرامستان جدید بهشت‌زهرا (س) کرمانشاه در زمینی به وسعت ۳۰ هکتار انجام‌شده و از پس دفن اموات کرمانشاهی در این مکان انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های کرمانشاه در خصوص امکانات موجود در آرامستان جدید بهشت‌زهرا (س) کرمانشاه ابراز داشت: وجود و تجهیز فضای سبز، احداث مقبره‌های خانوادگی، برق‌رسانی و اجرای سیستم‌های روشنایی، پارکینگ خودروهای سواری و… ازجمله امکانات موجود در امکانات آرامستان جدید بهشت‌زهرا (س) کرمانشاه است.

وی خاطرنشان ساخت: همچنین در طراحی آرامستان بهشت‌زهرا (س) ساخت سالن انجام مراسمات سوگواری و سالن غذاخوری دیده‌شده که به ترتیب اولویت اجرا خواهند شد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های کرمانشاه یادآور شد: یکی از دغدغه‌های مدیریتی سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه همواره دفن اموات در محوطه جدید آرامستان بهشت‌زهرا (س) بوده است که پس از پیشنهاد این سازمان و با تلاش و همکاری شهردار و شورای اسلامی شهر کرمانشاه این مهم در سال ۱۳۹۸ محقق گردید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیرین‌سخن تصریح کرد: با توجه به عدم وجود زمین جهت دفن در آرامستان باغ فردوس و مشکلات عدیده ترافیکی و عبور و مرور شهروندان انجام عملیات دفن روزانه صرفاً در آرامستان جدید بهشت‌زهرا (س) صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: از سایر کارهایی که در آرامستان جدید بهشت‌زهرا (س) کرمانشاه صورت گرفته می‌توان به طراحی سایت جدید امور اداری و خدماتی اشاره کرد که پس از بازدید شهردار کرمانشاه از سازمان مقرر گردید طرح مذکور در کارگروه‌های مختلف تخصصی بررسی و مصوب شود و به‌زودی جهت اجرا به سازمان آرامستان‌ها ابلاغ گردد.