رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس با اعلام اینکه امیدوارم اختلاف‌نظرهایی که در شوراها وجود دارد برای بهبود خدمات به شهروندان باشد، تصریح کرد: علیرغم گذشت 20 سال از عمر شورا، به جایی رسیده‌ایم که تغییرات در قوانین شورا ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فیصل دانش به مناسبت روز شوراها گفت: مسائل مهمی که زندگی بشر امروز درگیر آن است یعنی تعامل، همفکری و مشورت در موضوع شوراها دیده می‌شود و این یعنی آن چیزی که دنیای بشر لازم دارد در شوراها تبلور یافته است.

وی با تاکید بر اینکه شورا نهادی مردمی و در بطن جامعه و در راستای حکومت و نظام اسلامی تلاش می‌کند خاطر نشان کرد: وجه مشترک همه شوراها دموکراسی است و می‌خواهیم به دنیا بگوییم که دموکراسی در کشور ما نهادینه شده است.

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس  با اشاره به عمر شورای اسلامی شهرها و روستاها در اسفندماه 1377  و آغاز شکل‌گیری این نهاد کاملا مردمی یادآورشد: درحال حاضر شوراها تبدیل به جوانی 20 ساله شده که هنوز تجربه لازم را ندارد و در حال کسب تجربه است.

وی با بیان اینکه ما در پروسه انتخاب افراد، کاری را که انجام می‌دهیم این است که افرادی را که دارای تفکر یکسان نیستند انتخاب می‌کنیم که برنامه یکسان ندارند، گفت: اگر امروز این افراد در شوراها بخواهند برای یک شهر یا روستا برنامه‌ریزی داشته باشند شکی نیست که اختلاف نظر وجود دارد و این تفاوت ایده و تفکر کاملا طبیعی و منطقی است.

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان با اعلام اینکه امیدوارم اختلاف‌نظرهایی که در شوراها وجود دارد برای بهبود خدمات به شهروندان باشد، تصریح کرد: علیرغم گذشت 20 سال از عمر شورا، به جایی رسیده‌ایم که تغییرات در قوانین شورا ضروری است.

به گزارش موج،  همایش بزرگ اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور رضا مدرس معاون عمرانی استاندار هرمزگان، عزیزاله کناری سرپرست فرمانداری بندرعباس، فیصل دانش رییس شورای شهر بندرعباس و تمامی اعضا شوراهای شهر و روستای شهرستان بندرعباس در حال برگزاری است.