مدیر کل تعاون روستایی استان اردبیل گفت: سیلوهای استان اردبیل برای گندم های خریداری شده از کشاورزان آمادگی لازم را دارند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید صولت امروز در جمع خبرنگاران از آمادگی سیلوهای استان اردبیل برای انبارداری گندم خبر داد و افزود: براساس هماهنگی های صورت گرفته در خرید گندم در سالجاری کلیه مشکلات و تنگناها برداشته شده است و امیدواریم که علملیات خرید و حمل و انبارداری با موفقیت و سرعت عمل و دقت انجام گیرد.

وی بیان کرد: خرید سهل و آسان و قانونمند و همکاری بیش از پیش دستگاه های اجرایی و موفقیت در خرید را در سالجاری تضمین خواهد کرد.

مدیر کل تعاون روستایی استان اردبیل بیان کرد: تعداد 36 مرکز خرید از لحاظ فنی و بهداشتی از هم اکنون آماده خرید گندم هستند و سعی شده است کلیه مسائل بهداشتی از قبیل درزگیری انبارها ، سم پاشی انبارها و ایجاد سرویس های بهداشتی برای تولید کنندگان فراهم شود.

صولت افزود: در عملیات خرید گندم از تولید کنندگان به هیچ وجه هزینه ای از بابت تخلیه و حمل و انبار داری و هزینه باسکول و غیره دریافت نخواهد شد.

وی اظهار داشت: از هم اکنون تمهیدات لازم در خصوص استاندارد سازی باسکول های ثابت و متحرک ، تکمیل آزمایشگاه ها و رفع نواقصات برقی و مخابراتی صورت گرفته و جای هیچ گونه نگرانی نیست .