معاون نظارت، بازرسی و حمایت حقوق مصرف کنندگان هرمزگان از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در این استان از هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در این استان از هفته آینده خبر داد.

وی در تشریح این خبر گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از چهاردهم اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان با بیان اینکه برای دسترسی مردم به کالا‌های مورد نیاز با قیمت مصوب نظارت بر عملکرد واحد‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی تشدید می‌شود، گفت: گشت‌های مشترک بازرسی از واحد‌های صنفی شیرینی فروشی، تالارها، رستوران، سوپر مارکت، میوه فروشی، میوه و تره بار و مواد پروتئینی و لبنی افزایش می‌یابد.

پیروی منش افزود:رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی همه کالا‌ها، صدور فاکتور رسمی برای مشتری از مواردی است که صنوف باید رعایت کنند.

به گزارش موج، ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با شماره تلفن گویای ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و شکایت‌های مردمی از واحد‌های صنفی متخلف است.