رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش لرستان، به موج، گفت: سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان لرستان با حضور بیش از 1000 شرکت کننده آغاز شده است و تا 14 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، عنایت صادقی رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش لرستان، در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار موج، گفت: سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان لرستان با حضور بیش از 1000 شرکت کننده آغاز شده و تا 14 اردیبهشت ماه نیز ادامه خواهد داشت.

وی، تصریح کرد: دانش آموزان شرکت کننده در بخش پایانی این جشنواره، در رشته های نمایش، موسیقی و هنرهای آوایی، ادبی پژوهشی، هنرهای تجسمی و فضای مجازی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که هر یک رشته های مذکور دارای زیر رشته های مختلفی است.

جشنواره از 2 تا 14 اردیبهشت ماه برگزار است

صادقی، تاکید کرد: این جشنواره دانش آموزی از دوم تا 14 اردیبهشت ماه 98 در خرم آباد برگزار است و دانش آموزان دختر و پسر،  به صورت جداگانه با یکدیگر رقابت می کنند.

تئاتر لرستان

رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش لرستان، افزود: داوری این جشنواره برعهده آقایان امین ساکی، پژمان باقری و پویا حسنوند است و در پایان، برگزیدگان هر بخش به مرحله کشوری معرفی خواهند شد.

وی، گفت: داوری آثار دانش آموزان پسر شرکت کننده در بخش نمایش عروسکی و نمایشنامه خوانی دیروز در کانون فرهنگی تربیتی آزادگان خرم آباد انجام شد و داوری آثار شرکت کنندگان دختر نیز امروز صورت خواهد گرفت.

جشنواره دانش آموزی لرستان

دانش آموزان مناطق سیل زده لرستان نیز در جشنواره حضور دارند

عنایت صادقی، تاکید کرد: حضور دانش آموزان مناطق سیل زده لرستان در این جشنواره، یکی از اتفاقات خوبی بود که رقم خورد، لذا امیدواریم پس از حادثه سیل لرستان، اینگونه اقدامات در ایجاد فضای شور و نشاط میان دانش آموزان این مناطق تاثر بسزایی داشته باشد.

گفتنی است سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان لرستان، از 2 تا 14 اردیبهشت ماه 98 در شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان در حال برگزاری است.