مسابقات تنیس بین‌المللی ITF juniors2019 در اصفهان با معرفی قهرمانان ۲ بخش دختران و پسران به پایان رسید.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسابقات تنیس 2019 ITF juniors (جام ولایت) در رده سنی زیر ۱۸ سال که از روز شنبه ۳۱ فروردین ماه و با حضور تنیسور‌های داخلی و خارجی در اصفهان آغاز شده بود، امروز با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید.

در قسمت انفرادی این مسابقات و در بخش پسران که به میزبانی هیئت تنیس استان اصفهان و در باشگاه تنیس آپادانا برگزار شد، آندره هوراک از جمهوری چک به مقام قهرمانی رسید و تنیسوری از کشور روسیه در جایگاه دوم ایستاد.

در بخش دونفره پسران که با حضور ورزشکارانی از کشور‌های ایران، هند، ترکیه، چک، یونان، بلاروس، تونس، آلمان و روسیه برگزار شد، تیم مشترک جمهوری چک بر سکوی نخست ایستاد و تیم ترکیه به مقام دوم رسید.

بخش انفرادی دختران این رقابت‌ها با قهرمانی سابینا زینولوا از اوکراین و نایب‌قهرمانی مهتا خانلو از ایران به پایان رسید. در این بخش تنیسور‌هایی از کشور‌های ایران، روسیه، ترکیه، اوکراین، زیمبابوه و هند حضور داشتند.

در بخش دونفره دختران نیز با حضور تنیسور‌هایی از کشور‌های ایران، روسیه، ترکیه، اوکراین، زیمبابوه و هند، تیم مشترک ترکیه و اوکراین مقام نخست را کسب کرد و تیم مهتا خانلو از ایران و تنیسوری از روسیه نایب‌قهرمان شد.

گفتنی است؛ سرداوری این دوره از مسابقات تنیس بین‌المللی ITF juniors2019  در اصفهان را مسیح صلاح داور بین‌المللی نشان سفید کشورمان و مدیریت مسابقات را نیز فرشید زیدی بر عهده داشت.