سجاد سلیمانی گفت: از آغاز سال جاری تاکنون درنتیجه اجرای مبارز با مسافربرهای شخصی، بیش از 57 دستگاه خودرو غیرمجاز در سطح شهر کرمانشاه توقیف و اعمال قانون شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه با تأکید بر اینکه برخورد با مسافربرهای شخصی غیرمجاز با جدیت در سطح کرمانشاه ادامه دارد، ابراز داشت: وجود مسافربرهای شخصی در شهر کرمانشاه یکی از مهم‌ترین معضلات جدی برای ناوگان حمل‌ونقل عمومی تبدیل شده است.

سلیمانی از تداوم و جدیت طرح برخورد با مسافربرهای شخصی در این شهر، با همکاری پلیس راهور خبر داد و خاطرنشان ساخت: سازمان تاکسیرانی با تمام عوامل بازرسی در کنار پلیس راهور مرحله دیگری از اجرای طرح برخورد با خودروهای غیرمجاز و خاطی را که در عرصه نقل‌وانتقال و جابجایی مسافران درون‌شهری دخالت نموده و امنیت این‌گونه سفرها به زیر سؤال می‌برند، شروع کرده است.

 مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه مشخص نبودن محل و مالکیت خودرو، اخذ کرایه اضافه و مبهم بودن صلاحیت رانندگان شخصی را ازجمله فاکتورهایی دانست که می‌تواند باعث ایجاد ناامنی برای مسافران شود.

وی تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با همکاری پلیس راهور ضمن برخورد با این رانندگان غیرمجاز و اعمال قانون، تابلوهای غیرقانونی و غیرمجازی را که مسافربرهای شخصی غیرمجاز با سوءاستفاده از آن‌ها سعی در جلب اعتماد مشتری دارند را نیز توقیف خواهد کرد.