مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل : تاکنون 270 میلیون تومان کالا و پول نقد با کمک هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد به مناطق سیل زده ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: محموله کمک های جامعه ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل و سازمان های مردم نهاد به مناطق سیل زده گلستان و لرستان که مجموعا به ارزش 270 میلیون تومان بوده، ارسال و در اختیار سیل زدگان قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه باید در شرایط سخت همگان در صحنه باشند افزود: محموله ارسالی شامل موادغذایی و بهداشتی ، پوشاک و گرمایشی است که کمک های مردمی و جامعه ورزشی استان به ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی ورزشکاران مناطق سیل زده تحویل داده شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: در راستای حمایت از سیل‌زدگان کشور اداره کل و ورزش و جوانان استان اردبیل با تامین بخشی از نیازهای اساسی سیل زدگان تلاش شد تا همراه و یاری رسان مردم سیل‌زده کشورمان باشیم.

وی افزود: کمک های غیر نقدی جامعه ورزشی استان اردبیل شامل ظروف یک بار مصرف ، لوازم بهداشتی ، آب معدنی ، پتو ، کفش و چکمه ، برنج، روغن و ... بوده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل مشارکت جوانان استان را دراین امر چشمگیر عنوان کرد و گفت : سازمانهای مردم نهاد همیشه نشان دادند که در کنار تلاش برای پیشرفت کشورشان همیشه در کنار هموطنان خود هستند و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند.