امام جمعه موقت یزد گفت: دشمنان می خواهند با افزایش تحریم ها، آستانه تحمل مردم را کاهش دهند و نارضایتی ایجاد کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی امام جمعه موقت یزد در خطبه های نمازجمعه این هفته یزد، تقابل بین ملت و نظام اسلامی را از دیگر اهداف استکبار جهانی خواند و اظهار داشت: دشمنان می خواهند با افزایش تحریم ها، آستانه تحمل مردم را کاهش دهند و با ایجاد نارضایتی نسبت به نظام اسلامی، این کشور را دوباره برده خود کنند اما بدانند این خواب را به گور خواهند برد و هرگز تعبیر نخواهد شد.

وی افزود: اگر چه تحریم ها و تشدید آنها مشکلاتی را برای کشور، نظام و مردم ایجاد می کند اما با پایداری همه مردم و مسئولان از این دوران سختی نیز با مدد الهی عبور خواهیم کرد.

خطیب جمعه یزد تصریح کرد: اگر مردم مانند همیشه در مسیر اسلام، قرآن و نظام جمهوری اسلامی استوار باشند و فریب دشمنان را نخورند، از میدان فشارهای دشمنان پیروز و سربلند خارج می شویم.

مدرسی گفت: دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی سالها در تلاشند که بین اقوام، مذاهب و طوایف مختلف این کشور تفرقه، دشمنی و کدورت ایجاد کنند و حتی از مواردی مانند سیلاب‌های اخیرنیز برای این هدف سوء استفاده کردند اما مردم ایران نشان دادند که بین آنها انسجام و همبستگی وجود دارد.

وی همچنین در خصوص برخی نظام های وابسته منطقه به استکبار جهانی نیز با بیان اینکه رژیم آل سعود بر پایه خونریزی و ظلم بنا شده، افزود: امیداواریم این رژیم بزودی ریشه کن شود.