فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در فروردین ماه سال جاری چهار تن و ۸۳۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار عزیزالله ملکی با اشاره به اجرای طرح‌های مقابله با قاچاق مواد مخدر در استان هرمزگان، گفت: با تلاش ماموران انتظامی در فروردین ماه امسال میزان چهار تن و ۸۳۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر  کشف شد.

وی افزود: مواد مخدر کشف شده شامل ۴ تن و ۴۳۶ کیلو و ۶۰۹ گرم تریاک، ۲۳۴ کیلو و ۸۶۰ گرم حشیش، ۱۴ کیلو و ۲۰۳ گرم هروئین و ۱۵۳ کیلو و ۲۴۶ سایر مواد است.

فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: ماموران انتظامی هرمزگان در همین مدت زمان با پیگیری‌های شبانه روزی، اقدام‌های اطلاعاتی و اشراف کامل بر محور‌های مواصلاتی موفق شدند ۶۷ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل مواد افیونی را شناسایی و متوقف و همچنین ۲۶۴ نفر از قاچاقچیان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته چهار باند قاچاق مواد مخدر در استان شناسایی و متلاشی و حدود ۴ هزار و ۵۲ معتاد بدون مکان نیز جمع آوری و دستگیر شده اند.

ملکی با تشکر از تعامل خوب مردم با پلیس از آن‌ها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

به گزارش موج، پارسال ماموران انتظامی هرمزگان بیش از ۵۶ تن انواع مواد مخدر کشف کرده و دراین ارتباط سه هزارنفر حامل مواد و یک هزارو ۴۰۰ معتاد تجاهر دستگیر و همچنین بیش از ۷۰۰ دستگاه خودرو توقیف شد.