فرمانده انتظامی استان یزد گفت: به برکت اسلام، انقلاب و خون شهدا و با ایمان و همراهی مردم، با وجود همه دشمنی ها و توطئه های نظام استکباری، امروز ایران اسلامی جزو امن ترین کشورهای دنیا محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خاطرنشان کرد: موضوعی که می تواند به ثبات و پایداری امنیت در جامعه کمک کند، این است که همه اقشار و دستگاه ها با همدلی و هم افزایی به وظایف خود در این خصوص به خوبی عمل کنند.

وی تصریح کرد: به برکت اسلام، انقلاب و خون شهدا و با ایمان و همراهی مردم، با وجود همه دشمنی ها و توطئه های نظام استکباری، امروز ایران اسلامی جزو امن ترین کشورهای دنیا محسوب می شود.

میرحیدری ضمن اشاره به موضوعات فرهنگی و امنیت اخلاقی در استان، گفت: در زمینه های فرهنگی باید با همکاری همه دستگاه های مسئول ورود جدی تری پیدا کنیم که در این رابطه سهم حوزه و دانشگاه بسیار ویژه و مهم است.

رئیس پلیس استان یزد تصریح کرد: باید در خصوص ناهنجاری های جامعه با همفکری و تعامل تلاش کنیم تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم و با آمادگی کامل در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب قدم برداریم.

سردار میرحیدری در پایان ضمن تبیین وضعیت انتظامی، اجتماعی و فرهنگی استان یزد به خصوص در حوزه عفاف و حجاب، طرح فرهنگی جهادی طوبی را که هدف آن ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مبارزه با بدپوششی به شیوه ایجابی و ارشادی است را تشریح و بر همکاری بیش از پیش حوزه های علمیه و سایر دستگاه های فرهنگی تاکید کرد.