مدیرکل کمیته امداد اصفهان از کمک ۱۲ میلیارد تومانی مردم اصفهان به مناطق سیل‌زده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: دومین کاروان بزرگ از کمک‌های ۱۲ میلیارد تومانی مردم اصفهان به مناطق سیل زده در  استان‌های سیل‌زده لرستان و خوزستان  ارسال شد.

وی افزود: این محموله شامل کانکس،مواد غذایی، آب‌معدنی، لوازم منزل، فرش، موکت و اقلام بهداشتی بود که با هشت دستگاه تریلر و کامیون عازم مناطق هدف شد.

متین پور بابیان اینکه مردم نیکوکار استان کماکان در حال کمک به هم‌میهنان آسیب‌دیده از سیل هستند، خاطرنشان کرد: سیل خسارت‌های زیادی به هم‌وطنان وارد کرده است که کمک موثر به آسیب دیدگان نیازمند مشارکت گسترده و هدفمند مردم شریف ایران است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به روش انتقال کمک‌های مردم، گفت: کمک‌های نقدی به‌حساب متمرکز کمیته امداد کشور واریز و از آنجا به مناطق سیل‌زده اختصاص می‌یابد و کمک های کالایی نیز با تجمیع در مرکز استان و پس از دسته بندی به مناطق هدف ارسال می شود.

متین پور با اشاره به روش های موجود برای کمک به مناطق سیل زده، گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۹۹*۰۳۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و یا واریز مستقیم به شماره کارت ۲۵۰۹-۰۰۰۰-۷۳۷۰-۶۰۶۳ و شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت نقدی و یا با مراجعه به دفاتر این نهاد و تحویل اقلام اهدایی خود، یاری‌رسان هم‌وطنان رنج دیده از سیل باشند.