نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: یکی از راهکارهای اصلی توسعه کشور، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی در جلسه بررسی طرح سرمایه‌گذاری طلایه‌داران سرعین ، احداث آبدرمانی و هتل ۵ ستاره، با حضور معاون سرمایه‌گذاری، امور حقوقی و مجلس سازمان میراث فرهنگی و مسؤولان استانی در اردبیل یکی از راهکارهای اصلی توسعه کشور، حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی دانست و اظهار کرد: نیاز است در این زمینه مسئولان اهتمام جدی داشته باشند.

وی راه‌اندازی مجموعه طلایه‌داران را یک اقدام مهم دانست و افزود: انتظار ما از مسؤولان فرهنگی کشور این است که موانع پروژه را از سر راه بردارند و زمان‌بندی پروژه را مشخص کنند.

امام جمعه اردبیل اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری استان را مناسب دانست و گفت: ارائه طرح ویژه هتل در سرعین انجام شد که طرح خوبی است و می‌تواند تحول اساسی در توسعه و پیشرفت گردشگری استان به دنبال داشته باشد.

عاملی بیان داشت: در حالی که آمریکا و برخی کشورهای اروپایی با تحریم در صدد ضربه زدن به ایران اسلامی هستند، باید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کنیم.