جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به کشف 408 دستگاه موتور کولر قاچاق در بندرتیاب گفت: ارزش این محموله 10 میلیارد ریال تخمین زده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان میناب از انتقال تعداد قابل توجهی موتور کولر به صورت قاچاق از بندر تیاب مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعزام و پس از تعقیب و مراقبت به یک دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق مشکوک شده و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف کردند افزود: در بازرسی از این خودرو 77 دستگاه موتور کولر پنجره ای کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت : در ادامه این عملیات محل دپو کالای قاچاق نیز شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل 133 دستگاه موتورکولر دیگر که در محل دپو شده بود، کشف شد.

وی خاطر نشان کرد : متهم در بازجویی به عمل آمده به وجود تعدادی موتورکولر دیگر در یک انبار در میناب معترف شد که در بازرسی به عمل آمده از این انبار نیز 198 دستگاه موتور کولر به دست آمد.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد : بنا به نظر کارشناسان، ارزش این کشفیات 10 میلیارد ریال برآورد شده است همچنین متهم پس از تشکیل پرونده قضائی به دادسرا اعزام شد.