مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از کمک نقدی و غیر نقدی 86 میلیارد ریالی مردم سخاوتمند اصفهان به سیل زدگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محسن مومنی با اشاره به جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده اظهار داشت: تاکنون بیش از 10میلیارد و 950 میلیون ریال وجه نقد و کمک های غیر نقدی به ارزش 75 میلیارد ریال جمع آوری شده است.

وی تصریح کرد: کمک های غیر نقدی اهدایی توسط مردم شریف استان اصفهان به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان شامل آب معدنی، برنج، آرد، نان خشک، خرما، لوازم خانگی، شیرخشک، تخم مرغ ، خشکبار، کنسروجات، غذای گرم ، پتو، اقلام بهداشتی و شوینده ، لباس و چادر مسافرتی می باشد که توسط 99 کامیون و کامیونت به مناطق متاثر از سیل ارسال شده است.

مومنی افزود: علاوه بر این 95 هزار دینار به صورت نقد و نیز 3 قطعه سکه طلا اهدایی مردم نیکوکار و خیرین در سطح استان توسط جمعیت هلال احمر جمع آوری شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از مردم فهیم ، خیر و نوعدوست استان اصفهان برای مشارکت در کمک به هموطنان آسیب دیده استان‌های سیل زده تشکر و قدردانی کرد و خاطرنشان ساخت: برای واریز وجوهات نقدی به منظور کمک به سیل ‌زدگان  شماره حساب حساب 99999 به نام هلال احمر نزد تمامی بانک های سراسر کشور آماده دریافت وجوهات است و همچنین عموم مردم می‌توانند با اجرای کد دستوری#112*780* از طریق تلفن همراه مبالغ خود را برای کمک به زلزله‌زدگان اهدا کنند.