معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با تاکید بر الصاق پیوست فرهنگی برای برنامه ها و امور اجرایی استان گفت: دشمن تمام قد مسائل فرهنگی ما را رصد می کند و این مهم نیازمند داشتن پیوست فرهنکی برای تمام امور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حسین خوش اقبال، در نود و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه تشکیل شد، اظهار کرد: تحقق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری و رونق تولید بایستی در دستور کار و اجرای برنامه های دستگاه ها و سازمان های دولتی استان باشد.

وی یکی از وظایف دولتمردان را همراهی با مردم و تلاش در جهت حل مشکلات جامعه عنوان کرد و افزود: کردستان پنجمین استان حادثه خیز سیل اخیر بود که خوشبختانه با حضور به موقع نیروها نظامی و انتظامی و همراهی مسئولان برای حل این مشکل چاره اندیشی و مدیریت شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان همراهی و همگامی مسئولان و داشتن برنامه را راهکار حل مشکلات جامعه دانست و ادامه داد: همه ما باید به سمتی برویم که مجموعه واحد باشیم و در راسای حل مسائل و مشکلات کمک و همراهی کنیم.

خوش اقبال با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان نیز تاکید کرد: برگزاری بزرگترین تجمع قاریان استان در آستانه ماه مبارک رمضان یکی از برنامه ها و ظرفیت های استان کردستان است که می تواند در سطح ملی ثبت شود.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در حوزه فرهنگی جامعه اذعان کرد: شرایط فرهنگی جامعه به گونه ای است که دشمن تمام قد مسائل فرهنگی ما را رصد می کند و این مهم نیازمند داشتن پیوست فرهنکی برای تمام امور است.

خوش اقبال خاطر نشان کرد: اگر برای هر برنامه و فعالیتی پیوست فرهنگی داشته باشیم می توانیم موقعیت های خوبی داشته باشیم و با برنامه ریزی مناسب برای امور اجرایی دشمن را از رسیدن به خواسته هایش مایوس کنیم.