بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، 4 هزار واحد مسکونی خسارت دیده در شهرستان سیل زده پلدختر را بازسازی می کند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، مدیرکل مدیریت بحران اصفهان، گفت: پس از وقوع سیل در لرستان، تیم های امدادی و کارشناسی استان اصفهان به کمک آسیب دیدگان شتافتند که در ادامه این همراهی، 4 هزار واحد مسکونی خسارت دیده شهرستان پلدختر توسط بنیاد مسکن اصفهان بازسازی خواهد شد.

منصور شیشه فروش، تصریح کرد: پاکسازی منازل مردم و معابر شهرستان سیل زده پلدختر از گل و لای، از جمله اقدامات تیم های اعزامی استان اصفهان بود که در کنار سایر استانهای معین انجام شد اما، در ادامه، کار بازسازی 4 هزار واحد تخریبی توسط عوامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان نیز در دستور کار است که انشاالله به زودی انجام خواهد شد.

وی، تصریح کرد: بازسازی مناطق سیل زده لرستان توسط پنج استان معین اصفهان، قزوین، همدان، مرکزی و اردبیل انجام می شود و 35 هزار واحدمسکونی و تجاری در استان لرستان بر اثر سیل دچار خسارت شده که کار بازسازی، نوسازی و مقاوم سازی آنها با مشارکت استان های معین انجام خواهد گرفت.

بازسازی و مقاوم سازی واحدهای خسارت دیده پلدختر به‌زودی انجام می شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، گفت: انشاالله پس از اتمام امور کارشناسی، بازسازی و مقاوم سازی 4 هزار واحد خسارت دیده در سیل پلدختر آغاز می شود.