حمیدرضا محمدحسینی خبر داد؛

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر هرمزگان از بازگشایی بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حمیدرضا محمدحسینی گفت: با مساعد شدن شرایط جوی  برای انجام سفر ایمن دریایی، بنادر مسافری شهید حقانی بندرعباس، شهید ذاکری قشم و هرمز پس از تعطیلی کمتر از سه ساعته در شب طوفانی گذشته، از ساعت ۶ صبح امروز عملیات خدمات رسانی به هموطنان را از سر گرفتند.

وی در تکمیل گفته‌های خود عنوان کرد: از نخستین ساعات صبحگاهی امروز(چهارم اردیبهشت) ترابری مسافران دریایی در بندر شهید حقانی بندرعباس به مقصد بنادر شهید ذاکری قشم و هرمز و بالعکس برقرار است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر هرمزگان افزود:  از ساعت ۲۰ شب گذشته تا نزدیکی های نیمه شب(ساعت ۲۳) که پایان زمان کاری ناوگان دریایی در مرکز استان هرمزگان است، بنادر مسافری به علت وزش باد شدید و متلاطم شدن دریا، به مدت کمتر از سه ساعت تعطیل شده بودند.

محمدحسینی خاطرنشان کرد: ناوگان مسافری دریایی فعال در مرکز استان هرمزگان شامل ۴۰ فروند شناور استاندارد و پیشرفته است که ظرفیتی بالغ بر چهارهزار صندلی دارد.   

وی اضافه کرد: این ناوگان دریایی روزانه از ساعت ۶ صبح تا ۲۳ شب پذیرای مسافران و گردشگران دریایی برای برخورداری از تجربه سفر ایمن دریایی به جزایر قشم، هرمز و لارک است.

به گزارش موج، هموطنان برای اطلاع از شرایط لحظه ای وضعیت سفرهای دریایی در بندر شهید حقانی بندرعباس با سامانه تلفن گویای ۳۱۱۱(از طریق تلفن ثابت و همراه اول) و ۰۷۶۳۱۱۱(ایرانسل و سایر اپراتورها) تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها