شهردار اردکان گفت: با همکاری و با توان بالا می توانیم اردکان را آن گونه که شایسته است به جهانیان بشناسانیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اباذر غفوری شهردار اردکان افزود: تلاش میراث دوستان در ایام نوروز سبب شد که این شهرستان متفاوت تر از سال های قبل در این حوزه ظاهر شود.

غفوری با بیان اینکه شرایط آب و هوایی نیز باعث شد که استان یزد و شهرستان اردکان با استقبال فوق العاده مردم و گردشگران روبرو شود و این فرصتی برای معرفی و‌ دیدن امکان تاریخی اردکان بود.

به گفته وی نوروز امسال شرایط اسکان و زمینه رضایت برای تمام مسافران مهیا بود و این امر باعث شد، انگیزه برای مسئولان و مردم ایجاد شود که نسبت به تبلیغات ملی، جهانی و بهره گرفتن از فضای مجازی بیشتر شود.

شهردار اردکان با بیان اینکه به دنبال حل مشکلات و نقطه ضعف ها هستیم که سال آینده با توان بیشتر و بهتر خدمات رسانی کنیم یادآور شد: لازم است از مجموعه شهرداری، ‌میراث فرهنگی، بخش خصوصی‌، حوزه علمیه،‌ گردان امام حسین (ع)، ماموران راهنمایی و رانندگی و انتظامی و مردم قدردانی کنیم که با همراهی و همکاری آنها بهترین نوروز را برای مسافران رقم زدیم.

غفوری خاطرنشان کرد: یادمان باشد که با همدیگر و با توان بالا می توانیم اردکان را آن گونه که شایسته است به جهانیان بشناسانیم.