مدیرکل زندان های استان اصفهان از آزادی ۲۱ زندانی توسط خیر گمنام اصفهانی در نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسدالله گرجی زاده گفت: در نیمه شعبان و به مناسبت فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت با پرداخت یک میلیارد ریال توسط خیر گمنامی 21 زندانی در اصفهان از زندان آزاد شدند.

وی افزود: یک خیر گمنام با پرداخت یک میلیارد ریال زمینه آزادی ۲۱ زندانی محکوم در بند را مهیا کرد.

گرجی زاده گفت: تعداد ۸ نفر از این زندانیان توسط ستاد مردمی دیه اصفهان و ۱۳ نفر نیز با پیگیری های مددکاران زندان مرکزی و خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) با جرائم مختلف مالی به آغوش خانواده بازگشتند.

وی ادامه داد:مبلغ کل بدهی این ۲۱ نفر بیش از ۳میلیارد ریال بوده که با گذشت شاکیان و گاهاً آورده خود مددجویان مانده بدهی کمتر شده و در ایام میلاد آخرین ذخیره الهی حضرت مهدی (عج) زمینه آزادی آنان مهیا شد.

آزادی زندانی

مدیرکل زندان های استان اصفهان در ادامه تصریح کرد :بیشترین مانده بدهی مددجویان جهت آزادی با مبلغ ۹۰ میلیون ریال و کمترین مبلغ مانده بدهی ۱۵ میلیون ریال بوده است.

وی همچنین از بررسی لیست زندانیان نیازمند آبرودار جهت آزادی در حضور خیرگمنام سخن گفت و افزود: لیست زندانیانی که نیازمند آزادی بودند به خیر ارائه که وی پس از بررسی ونوع جرائم و میزان بدهی و مدت تحمل حبس آنان با واریزی مبلغ فوق به حساب ستاد دیه و خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) در این کار خیر ونیکو سهیم شد.

مدیرکل زندان های استان اصفهان  در پایان تصریح کرد: خیرین و افرادی که قصد کمک و آزادی زندانی به هر تعداد و مبلغی را دارند درخواست کرد با حضوردر حوزه مدیریت زندانهای استان در این امر خیر سهیم شوند.