رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:اصلاح این قانون از ضروریات اقتصاد کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعود گلشیرازی در دیدار نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی و هیات مدیره خانه صنعت و معدن خواستار همکاری فعالان اقتصادی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در موضوعات مختلف اقتصادی از جمله اصلاح قانون کار شد.

وی افزود: قانون کار فعلی نمی تواند پاسخگوی شرایط اقتصادی فعلی اقتصاد ایران باشد.  

گلشیرازی با اشاره به اینکه تولید ناخالص داخلی استان اصفهان نسبت به میانگین کشوری پایین است،افزود:بالا بودن دو درصدی  نرخ بیکاری  استان نسبت به میانگین کشور و پایین بودن سطح تسهیلات بانکی چالش های اقتصادی  استان اصفهان است که با همراهی و همدلی بخشی خصوصی و بخش دولتی بایستی اصلاح  گردد.

وی ایجاد مراکز رشد صادرات،تجارت الکترونیک و نیروی انسانی را یکی از اولویت های مهم اتاق بازرگانی اصفهان برشمرد و گفت:اتاق بازرگانی اصفهان آماده راه اندازی مرکز رشد صادرات در نجف آباد با هدف تقویت صادرات این شهر صنعتی  است.

اتاق بازرگانی

 گلشیرازی از راه اندازی مدیریت ارتباط  با اعضا ( Member  Relationship Management) در اتاق بازرگانی اصفهان با هدف اطلاع از مسایل و مشکلات آنان خبر داد و گفت:شهرستان های استان با ایجاد این شبکه می توانند مسایل شهرک ها و نواحی صنعتی را به  اتاق با هدف بررسی و پیگیری از سازمان های دولتی ،منتقل کنند.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان خواستار تشکیل کمیسیون های تخصصی در شهرستان های استان متناظر با کمیسیون های اتاق بازرگانی شد و گفت:کمیسیون ها می توانند فرصت ها و تهدیدها پیش روی فعالان اقتصادی را در قالب یک ساختار استانی تدوین کنند.