رئیس شورای شهر همدان از ادامه فعالیت و خدمات رسانی اکیپ های شهرداری همدان در مناطق سیل‌زده و شهرستان چگنی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، کامران گردان ، رئیس شورای اسلامی شهر همدان ، با اشاره به اینکه همدان در روزهای نخست نوروز درگیر سیل بود، یادآور شد: اکیپ‌هایی برای کمک به سیل‌زدگان لرستان از شهرداری همدان اعزام شد که هم اکنون در شهرستان چگنی مشغول خدمات رسانی و کمک به هموطنان هستند.

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه مدیران استان همدان و در رأس آنها استاندار به طور جدی پای کار بوده و در کمک به شهرستان چگنی با تمام وجود تلاش می‌کنند، اضافه کرد: طی بازدید میدانی از منطقه و گفتگو با اهالی چگنی مردم از خدمت رسانی پرسنل شهرداری‌های همدان، ملایر و نهاوند رضایت داشتند.

 

همدان معین شهرستان چگنی 

کامران گردان با بیان اینکه همدان معین منطقه چگنی از استان لرستان است، افزود: نیروهای شهرداری همدان تا زمانی که لازم باشد در منطقه حضور خواهند داشت و تلاش خود را برای پاک‌سازی و لایروبی آثار گل و لای و به‌سازی معابر و اماکن آسیب دیده به کار خواهند برد تا وضعیت منطقه به حالت عادی برگردد.

گردان گفت: مدیریت شهری همدان از هیچ اقدامی برای خدمت‌رسانی به مردم این مناطق سیل زده کوتاهی نخواهد کرد و در صورت نیاز زمان فعالیت برای خدمت‌رسانی بیشتر به هموطنان در این مناطق ادامه خواهد داشت.

گردان با اشاره به اینکه بحران در زندگی هموطنان سیل زده شهرستان چگنی و همینطور دیگر نقاط کشور پس از فروکش کردن سیل آغاز می‌شود، افزود: متأسفانه شاهد آسیب‌های زیادی در شهرهای سیل زده کشور هستیم و صدمات سنگین وارد شده به محل سکونت، کشاورزی و دامداری و زیرساخت‌های این مناطق، با فروکش کردن آب، تازه نمایان می‌شود که پس از بحران نباید هموطنان را تنها گذاشت.