معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه میناب گفت: روز گذشته یک پدر و پسر در اثر نا آشنا بودن به فنون شنا در یک استخر 9 متری در دهستان کریان میناب غرق شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،محمد ریاضی از غرق شدن پدر و پسر در استخر 9 متری سنگ شکن در دهستان کریان خبر داد.

وی در تشریح این خبر، گفت: این حادثه روز گذشته (شنبه ۳۱ فروردین) در یکی از معادن شن و ماسه در مسیر جاده میناب به کریان در بخش مرکزی شهرستان میناب رخ داده است.
 
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه میناب افزود: پدری 40 ساله به همراه پسر ۱۰ ساله اش از اهالی روستای گورزانگ در جنوب میناب، برای یافتن عسل طبیعی به منطقه کریان از توابع بخش مرکزی می روند که حوالی ظهر، گرمای هوا پسر را کلافه می کند و برای رهایی از گرما و خنک شدن،  خود را به درون حوضچه آب شرکت شن و ماسه می اندازد، غافل از اینکه استخر ۹ متر عمق دارد.
 
ریاضی ادامه داد: وقتی که پدر متوجه می شود که پسرش در حال غرق شدن است، برای کمک به فرزندش، خود را به درون حوضچه می اندازد، که متاسفانه در نهایت هر دو بدلیل ناآشنا بودن به فنون شنا جان خود را از دست می دهند.
 
وی گفت: پس از گزارش حادثه غرق شدگی، بلافاصله تیم غواصی آتش نشانی شهرستان میناب به منطقه اعزام و پس از جستجو در عمق حوضچه، ابتدا جنازه پدر و سپس جسد فرزند پیدا شد.
 
به گزارش موج، این پدر 40 ساله، جوانترین پدربزرگ روستای گورزانگ از توابع بخش بندزرک شهرستان میناب بود که روز گذشته در اثر غرق شدگی جان خود را از دست داد.