امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه نگذارید آیندگان ما را نفرین کنند، گفت: حریم دریا با حمایت، لجاجت و تقویت استانداری، شهرداری و بر خلاف قانون مورد تجاوز واقع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و  اقتدار مثال زدنی آن، بیان داشت: استقلال و آزادی امروز ما مرهون اقتدار و قدرت مثال زدنی ارتش است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین کارهای امام خمینی(ره) تثبیت ارتش در اوایل انقلاب اسلامی بود، عنوان کرد: امام راحل(ره) با حمایت و تثبیت ارتش مشت محکمی بر دهان استکبار زد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: ارتش در میدان های مختلف از جمله دفاع مقدس، ساخت اسلحه و خدمات رسانی به سیل زدگان نقش مهمی دارد.

خطیب جمعه بندرعباس ضمن تبریک نیمه ی شعبان و ولادت حضرت مهدی(عج) از  بازاریان و شهرداری ها خواست تا نسبت به برگزاری هر چه باشکوه تر جشن و سرور ولادت امام عصر(عج) تلاش کنند.

نعیم آبادی با بیان اینکه در مراسمات امام زمان(عج) از شناسنامه آن حضرت نیز بگویید، گفت: هیچ شناسنامه‌ای روشن تر از شناسنامه ولی عصر(عج) وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه حریم دریا در بندرعباس مورد تجاوز قرار گرفته است، بیان کرد: حریم دریا با حمایت، لجاجت و تقویت استانداری، شهرداری و بر خلاف قانون مورد تجاوز واقع شده است.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه نگذارید آیندگان ما را نفرین کنند، تصریح کرد: با کوچکترین سونامی بازار ماهی فروشان بندرعباس و هر چیز دیگری که در حریم دریا ساخته شده نابود می شود.

نعیم آبادی با تاکید بر اینکه نگذارید بندرعباس چهره اش عوض شود، اظهار کرد: برای حمایت از حریم دریا شهردار، استاندار و نمایندگان مجلس هیچ گونه حمایتی نکردند و بنده به تنهایی فریاد زدم.

وی خطاب به کسانی که در بازار ماهی فروشان بندرعباس سرمایه گذاری کرده اند، خاطرنشان کرد: با کوچکترین طغیان دریا، مغازه های چند صد میلیونی را نابود می سازد و این قهر طبیعت نیست بلکه زبان نفهمی ما از طبیعت است.