امام جمعه ندوشن گفت: امنیت امروز کشور مدیون تلاش و جانفشانی سربازان گمنام امام زمان (عج) و بسیج، سپاه، ارتش و دیگر عزیزان نیروهای امنیتی و مسلح است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام محمد جوادی امام جمعه ندوشن با اشاره به تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا گفت: مردم به گونه ای از این نهاد انقلابی و پاسداران حمایت، دفاع و پشتیبانی کردند که دشمن از کرده خود پشیمان شد.

وی در خطبه های نماز جمعه این هفته ندوشن این اقدام آمریکا را ناشی از ترس آنها از قدرت سپاه اعلام کرد و اظهار داشت: آمریکا می خواست از این طریق بین بسیج، سپاه و ارتش که برآمده از متن انقلاب و مردم هستند تفرقه بیندازد اما ناکام شد و شکست خورد.

وی با قدردانی از حمایت های مردم از سپاه، این کار آنها را ارزشمند توصیف کرد و گفت: با این اقدام آمریکا، مردم پیوند خود را با این نهاد مستحکم تر کردند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنی های آمریکا با ملت ایران از ابتدای انقلاب اسلامی آغاز شد و آنها با تبلیغات مسموم خود تلاش کردند بین مردم و مسئولان تفرقه بیندازند و مردم را فریب دهند.

امام جمعه ندوشن همچنین هفته سربازان گمنام را یادآور شد و با تجلیل از فداکاری ها و ایثارگری های سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: امنیت امروز کشور مدیون تلاش و جانفشانی این عزیزان و بسیج، سپاه، ارتش و دیگر عزیزان نیروهای امنیتی و مسلح است.