خطیب جمعه یزد گفت: بصیرت، روحیه انقلابی و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) تاکنون موجب شکست توطئه های دشمنان داخلی و خارجی و حامیان آنها شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان یزد در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر یزد با اشاره به اهمیت جوانگرایی و ترویج روحیه نشاط در جامعه و سیستم اداری افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه خود توجه به مسائل جوانان را مورد تاکید جدی قرار دادند.

وی ادامه داد: وضعیت کنونی نظام و انقلاب اسلامی و شرایط کشور گویای این مطلب و موضوع اساسی است که باید بیش از گذشته فضا را برای حضور و مشارکت جوانان فراهم کرد.

خطیب جمعه یزد تصریح کرد: دولت در بخش های مخلف و دستگاه های اجرایی باید برای جذب جوانان مومن و انقلابی و به کارگیری آنها وظایف دینی و ملی خود را انجام دهند.

ناصری یزدی در ادامه با تبریک نیمه شعبان سالروز میلاد امام زمان (عج) به نامگذاری این روز به عنوان روز سربازان گمنام توسط امام خمینی (ره) اشاره کرد و افرود: عزت و امنیت کشور مدیون تلاش مخلصانه این افراد است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان یزد تصریح کرد: بصیرت، روحیه انقلابی و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) موجب شکست توطئه های دشمنان داخلی و خارجی و حامیان و اذناب آنها شده است.

امام جمعه یزد در ادامه به جاری شدن سیل و خسارت های زیاد آن در کشور اشاره کرد و از مردم و گروه های مختلف خواست تا با جدیت بیشتر با همکاری دولت به یاری مردم سیل زده کشور بشتابند.

ناصری یزدی به اهمیت انجام فعالیت های فرهنگی و دینی در استان یزد پرداخت که برای تحقق آن به همکاری و احساس تکلیف همگان نیاز مبرم است و هرگونه کوتاهی نسبت به آن پذیرفته نیست.