استاندار یزد گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) بدون وابستگی حزبی و گروهی تنها در راستای حفظ منافع نظام و مردم فعالیت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد پیش از خطبه های نمازجمعه امروز شهر یزد با تبریک 15 شعبان و سالروز میلاد امام زمان (عج) و قدردانی از فعالیت سربازان گمنام امام زمان (عج) افزود: این افراد بدون وابستگی حزبی و گروهی تنها در راستای حفظ منافع نظام و مردم فعالیت دارند.

وی ادامه داد: عمل به وظایف قانونی، دینی و انقلابی، بهره گیری از علوم و فنون جدید و اخلاص با حفظ استقلال کامل که جزو سرمایه آنها محسوب می شود به نقش آفرینی مشغول هستند.

رئیس شورای تامین استان یزد گفت: هوشیاری و تلاش جدی سربازان گمنام امام زمان (عج) موجب شکست توطئه های دشمنان در ابعاد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شده است و این روند همچنان با بصیرت و درایت در راستای آرمان های نظام ادامه دارد.

طالبی خاطر نشان کرد: مقابله با گروهک های تکفیری و معاند، عرفان های نوظهور و فرقه های انحرافی و همچنین رصد و شناسایی انواع توطئه ها و خنثی کردن آنها از ثمرات فداکاری این سربازان مخلص است.

این مسئول سیاسی استان تصریح کرد: حراست از سرمایه های انسانی و داشتن سیستم اداری سالم و پویا و مبارزه با فساد اقتصادی و فرهنگی از دیگر ماموریت های اصلی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام است که به خوبی انجام می گیرد.

رئیس شورای تامین استان یزد تصریح کرد: برای توسعه استان و رسیدگی به نیازهای مردم در بخش های مختلف به خصوص در عرصه سرمایه گذاری و اشتغال قطعا نقش امنیت و آرامش بر کسی پوشیده نیست که بین دستگاه های امنیتی با همکاری اقدام می شود.

استاندار یزد به فعالیت شورای تامین استان اشاره کرد و با قدردانی از همکاری مردم و مسئولان بر تلاش بیشتر و بهتر و رصد مسائل و پیگیری مطالبات و همکاری با سربازان گمنام امام زمان (عج) تاکید کرد.

طالبی گفت: انتقال آب به استان در کنار سایر مسائل جزو موضوع های مهمی است که طرح مطالعاتی جدیدی در این ارتباط انجام شده است، امیدواریم نیاز مردم و منطقه تامین شود.