مدیر مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج از برگزاری دوره آموزشی تخصصی کسب و کار شبکه ای در افق 1404در کردستان خبر داد.

 بیان امین نژاد در گفتگو با خبرگزاری موج کردستان با بیان خبر فوق اعلام کرد: گسترش کمی و کیفی حوزه تولید و تجارت در عصر حاضر سبب شکل گیری رقابت‌های سنگین در دنیا شده و ضرورت دارد تا در این راستا اقدامات آموزشی مداوم جهت آشنا سازی فعالان اقتصادی به روش‌های نوین تولید و تجارت توسط دولت و نهادهای صنفی انجام شود تا از روند جهانی باز نمانیم.

مدیر مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج افزود: کردستان به علت داشتن پتانسیل‌های عظیم تولید و بازرگانی باید بیش از سایر مناطق کشور نسبت به آموزش سرمایه‌گذاران، تولید کنندگان و تجار بپردازد که مسئولیت اتاق بازرگانی در این حوزه بیش از سایر نهادها می‌باشد، بر این اساس دوره‌های آموزشی متنوعی در دستور کار دارد.

وی اعلام کرد: دوره آموزشی تخصصی کسب و کار شبکه‌ای در افق 1404 در قالب محورهای شبکه سازی با مفهوم هنر برقراری ارتباط، بازاریابی شبکه‌ای، استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی و مروری بر مدل کسب و کار شرکت‌های پلتفرمی امروز پنج شنبه مورخ 29 فروردین ماه با حضور بیش از 50 نفر و با حضور دکتر سید حسن افتخاریان رئیس هیئت مدیره انجمن تحقیقات بازاریابی ایران برگزار شد.

امین نژاد تصریح کرد: این دوره آموزشی بصورت رایگان برگزار است.