فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از شناسایی و دستگیری 457 معتاد ، سارق، خرده فروش مواد و متهم تحت تعقیب در 48 ساعت گذشته در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ اسماعیل مشایخ در جمع خبرنگاران گفت: با تلاش همه جانبه ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس و گشت زنی های آشکار و پنهان انجام شده در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در 48 ساعت گذشته مجموعا 457 متهم شامل سارق، مظنون به سارق، معتاد متجاهر خرده فروش و قاتل فراری شناسایی ودستگیر شده اند.

وی افزود: در این رابطه تعداد 35 نفر سارق با میانگین 25 تا 35 سال که دارای سوابق متعدد کیفری بودند توسط ماموران شناسایی و دستگیر شدند که برابر بازجویی و تحقیقات قنی بعمل آمده متهمان به 23 فقره سرقت داخل خودرو، موتورسیکلت، کابل برق و تلفن همراه در شهرستان بندرعباس اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیری اموال مسروقه کشف و ضمن شناسایی مالباختگان، اموال مسروقه به آنان تحویل گردید.

فرمانده انتظامی بندرعباس اظهارداشت: در 48 ساعت گذشته با تلاش ماموران و همکاری خوب شهروندان با پلیس، در اجرای پاکسازی محلات آلوده 19 نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر ودر بازرسی از منازل و مخفیگاه های آنان 11 کیلو 470 گرم انواع مواد مخدر در بسته های مختلف و آماده فروش کشف و ضبط شد.

این مسوول انتظامی با اشاره به برقراری 2 هزار فقره تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110، خاطر نشان کرد: در مدت یاد شده با اقدامات انتظامی و عملیاتی صورت گرفته، وقوع جرایم خشن در بندرعباس 100 درصد کاهش همچنین کشف انواع سرقت 100 درصد رشد و افزایش داشته است این درحالی است که دستگیری سارقان و کشفیات مواد مخدر و کالای قاچاق نیز 100 درصد افزایش داشته است.