رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان محدودیت های ترافیکی مرارسم رژه یگان های نظامی در روز ارتش(29 فروردین ماه) را اعلام کرد.

به گزارس خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ مجید صالح پور در جمع خبرنگاران محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم روز ارتش (29 فروردین ماه) را تشریح مرد.

وی گفت: از ساعت 23 امشب چهار شنبه 28 فروردین ماه تردد وسایل نقلیه از محدوده منبر پانهو در بلوار ساحلی تا خور گورسوزان توسط پلیس راهور اجرا می گردد و  از ساعت 24 امشب از خور شیلات محدوده خواجه عطا به سمت اسکله شهید حقانی و دور برگردان اسکله حقانی در هردو باند هم باند شمالی و باند جنوبی محدودیت توقف خواهیم داشت.

رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان از عموم شهروندان بویژه رانندگان وسایل نقلیه خواست از ساعت 6 صبح فردا پنج شنبه 29 فروردین که ممنوعیت تردد از خورشیلات تا دور برگردان اسکله شهید حقانی اعمال می شود و این ممنوعیت در باند های شمالی و جنوبی  صورت می پذیرد با پلیس نهایت همکاری لازم را داشته باشند.

صالح پور از رانندگانی که قصد تردد در این محور ها در ساعات اعلامی دارند خواست جهت تردد از مسیرهای جایگزین از بلوار امام خمینی و بلوار امام حسین و بلوار شهید رجایی استفاده کنند.

وی اظهار کرد: در صورت هرگونه تردد و پارک وسایل نقلیه در بلوار ساحلی در مسیر های ذکر شده ، خودرو توسط یدک کش  حمل وبه مکان امن انتقال داده می شود که لازم است رانندگان به این نکات و تذکرات پلیس در ساعت اجرای مراسم توجه جدی داشته باشند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: کلیه خیابان های که به بلوار خواجه عطا و بلوار آیت الله طالقانی در محدوده طرح منتهی می گردند در ساعات اجرای طرح مسدود می شوند.