نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی ایران در عراق 2 تا 5 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از 2 تا 5 اردیبهشت ماه نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را با عنوان "ایران پروژه" در بغداد عراق برگزار خواهد کرد.

نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی ایران به ارائه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های سنگ، برق و الکترونیک، فولاد، آلومینیوم، ایزوگام، خدمات ساختمانی، کاشی و سرامیک و... می‌پردازد تا این شرکت‌ها بازار خود را در کشور‌های همسایه نیز گسترش دهند.

نمایشگاه توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در بغداد - عراق در 700 مترمربع فضای مفید نمایشگاهی با حضور 28 شرکت از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی و خوزستان برگزار می‌شود و فرصت‌های بی‌نظیری برای شرکت‌های حاضر ایجاد می‌کند تا با متقاضیان و مشتریان عراقی وارد مذاکره و عقد قرارداد شده و بازار خود را در منطقه توسعه دهند.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه جلسات تجاری B2B پیش‌بینی شده تا شرکت‌های ایرانی بتوانند جزئیات محصولات و خدمات خود را به طرف‌های تجاری عراقی معرفی کنند؛ همچنین شرایطی فراهم آمده تا در این نمایشگاه قراردادهای اولیه تجاری میان شرکت‌های ایرانی و عراقی منعقد شود و پس از نمایشگاه به قرارداد تجاری نهایی تبدیل شود.

نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران (ایران پروژه) در حالی در عراق برگزار می‌شود که این کشور طی سال‌های اخیر شرایط سرمایه‌گذاری خارجی و روندهای مبادلات تجاری با کشورهای همسایه به ویژه ایران را تسهیل کرده است.