اولین نشست روسای دانشگاه‌های ایران و مجارستان در اردیبهشت‌ماه سال جاری در یزد با حضور روسای دانشگاه‌های مهم دو کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی رجبی یزدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مجارستان با نگارش نامه‌ای خطاب به رییس دانشگاه یزد، از همکاری گسترده و همه‌جانبه این دانشگاه در راستای تقویت و گسترش همکاری‌های دانشگاهی، علمی و پژوهشی بین ایران و مجارستان قدردانی کرد.

رجبی یزدی در بخشی از این نامه خطاب به محمدصالح اولیاء رییس دانشگاه یزد آورده است: همکاری‌های دانشگاهی، علمی و پژوهشی بین جمهوری اسلامی ایران و مجارستان از اهمیت خاصی در تقویت و گسترش روابط دوجانبه برخوردار بوده و این سفارت تلاش نموده است تا با برنامه‌ریزی، نیل به این مهم را تسریع و تسهیل نماید.

رویکرد علمی و حمایت صمیمانه آن جناب، همکاری گسترده و همه جانبه دانشگاه یزد از جمله تلاش و پیگیری مستمر مدیر امور بین‌الملل آن دانشگاه، از نقش تاثیرگذاری در این راستا برخوردار بوده و بحمدالله نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

برنامه ریزی برگزاری اولین نشست روسای دانشگاه‌های ایران و مجارستان در اردیبهشت‌ماه سال جاری در یزد با حضور روسای دانشگاه‌های مهم دو کشور از جمله این دستاوردها محسوب می‌شود.