مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان اظهار داشت: در پی وقوع حادثه ناگوار سیل در چندین استان کشورمان کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان برای ابراز همدردی با آسیب دیدگان به طور خودجوش اقدام به جمع آوری کمک برای هموطنان در مناطق سیل زده نمودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، مدیرپخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ضمن اظهار تاسف و عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه غم انگیز گفت: پس از وقوع سیل در استانهای گلستان ،لرستان و خوزستان کارکنان این منطقه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی وغیرنقدی جهت یاری‌رسانی به حادثه دیدگان نمودند.

فریدون یاسمی که در مراسم "ساعت به وقت انسانیت "جمعیت هلال احمر استان سخن می گفت آفزود:با هماهنگی صورت گرفته مبلغ 150 میلیون ریال به صورت کسر از حقوق کارکنان این منطقه کسر و جهت کمک به هموطنان سیل زده ارسال و امروز نیز با حضور در این مراسم همکاران منطقه بر اساس توان مالی خود هرکدام نسبت به اهدای مبلغی جهت این امر خدا پسندانه اقدام نمودند.

وی سپس به کمک های اهدایی شرکت های حمل ونقل فرآورده های نفتی و انجمن جایگاه داران استان اشاره و افزود :این عزیزان نیز با هماهنگی های صورت گرفته با این شرکت نسبت به جمع آوری کمک های نقدی خود و اهدا به هلال احمر اقدام نموده اند.