مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در پی ریزش کوه در حد فاصل تونل 10 و 11 جاده اردبیل- سرچم عملیات ریزش برداری با مدیریت ایمنی تردد در جاده اردبیل- سرچم ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی صبح امروز در بازدید از عملیات ریزش برداری جاده اردبیل- سرچم تصریح کرد: به منظور ایمن سازی ترددها در پی ریزش کوه، تردد در جاده فعلا متوقف شده  و نیمی از عملیات ترانشه برداری به اتمام رسیده است.

وی تاکید کرد: حجم عملیات ریزش برداری 3 هزار متر مکعب برآورد شده و  انتظار می رود مطابق زمان اعلام شده عملیات ترانشه برداری به اتمام رسیده تردد خودروها مجددا برقرار شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل افزود: به منظور تردد ایمن، در وضعیت فعلی جاده مسدود است و رانندگان می توانند از مسیرهای دیگر تردد داشته باشند؛ در عین حال با همکاری پلیس راه ایمنی جاده مدیریت می شود.

رحمتی گفت: 20 نیروی راهداری با 5 دستگاه ماشین آلات سنگین به صورت شبانه روزی در محل ریزش حضور دارند و عملیات ترانشه برداری بدون توقف ادامه دارد.

وی اظهار داشت: تلاش راهداران پاک سازی محور در کمترین زمان است تا وقفه پیش آمده در تردد خودروها رفع شده و با ایمنی کامل جاده بازگشایی شود.