مدیر مخابرات منطقه کردستان اظهار داشت: سامانه USSD قابلیت ارائه انواع خدمات مخابراتی در کردستان را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت با تشریح ویژگی‌های سامانه USSD مخابرات اظهارداشت: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر استان با شماره‌گیری #2020* می‌توانند در منوی شماره یک از خدمات مربوط به تلفن ثابت شامل ثبت خرابی تلفن و پیگیری وضعیت بهره‌مند شوند.

وی همچنین خاطرنشان ساخت: مشتریان با انتخاب منوی شماره دو می‌توانند تمام قبض‌های تلفن ثابت میان‌دوره و پایان دوره خود را در سراسر استان به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان افزود: کد USSDقابلیت ارائه انواع خدمات مخابراتی از جمله ثبت نام خدمات ارزش افزوده، دایری کلیه سرویس‌ها و خدمات تلفن ثابت، ثبت شکایات، ثبت نام اینترنت پرسرعت، دریافت اطلاعات در مورد مدارک لازم جهت کلیه سرویس‌های مخابراتی و نحوه ثبت نام آن‌ها را دارد.

وی درادامه یادآورشد: در سامانه USSD مخابرات اطلاع‌رسانی پیامکی برای تمام مشترکین در نظر گرفته‌شده است که مشتریان می‌توانند پس از ثبت شماره همراه خود از خدمات کلی دستوری #2020* و پیگیری خدمات آن بهره‌مند شوند.

 حکمت تصریح کرد: مخابرات منطقه کردستان همگام با سیاستهای شرکت مخابرات ایران ،به منظور دسترسی سریع و آسان مشتریان به خدمات مخابراتی، اقدام به راه اندازی سامانه های غیر حضوری متعددی را نموده است که خوشبختانه شاهد استقبال چشمگیر مشتریان از این سامانه ها هستیم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، سامانه 2021، 2095، 2000،20118،20117 ،09129990 و ... را از دیگر سامانه های مخابراتی نام برد که به صورت رایگان و شبانه روزی در اختیار مشتریان قرار گرفته است.