موج
کدخبر : ۲۷۳۶۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273636

سرپرست فرمانداری اردکان؛

سرپرست فرمانداری اردکان گفت: تاکنون ذهن مسئولان شهرستان اردکان درگیر مسایلی چون خشکسالی و کم آبی بود ، فراموش کردیم که ترسالی و بارش زیاد نیز اتفاق خواهد افتاد و ممکن است برای مردم و شهر خطر ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا جدیدی اردکانی سرپرست فرمانداری اردکان در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اردکان بدون اشاره به اعداد و ارقام افزود: تاکنون میزان بارندگی ها مطلوب گزارش شده است.

وی گفت: تمام تیم مدیریت بحران اردکان در آماده باش کامل هستند.

وی با بیان اینکه مسئولان اردکان در خشکسالی به موضوع سیل کم توجه بودند، اضافه کرد: تاکنون ذهن مسئولان شهرستان اردکان درگیر مسایلی چون خشکسالی و کم آبی بود ، فراموش کردیم که ترسالی و بارش زیاد نیز اتفاق خواهد افتاد و ممکن است برای مردم و شهر خطر ایجاد کند.

سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه نباید در این زمان از مسایل بحران زا نظیر سیل و زلزله غافل بود تصریح کرد: متاسفانه مکان هایی در شهرستان وجود دارد که به دلیل واگذاری ها، تغییر کاربری و ساخت و سازهای غیرقانونی خطر جانی و مالی در زمان بحران را برای مردم افزون کرده است.

وی خطاب به برخی قانون شکنان افزود: با کسی تعارف نداریم ، به دنبال مچ گیری هم نیستیم، وظیفه خود را به خوبی انجام خواهم داد و درصدد حل مشکلات مردم خواهم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها