سرپرست فرمانداری اردکان گفت: جوانان دارای انگیزه بیشتر، روحیه پیگیری، خوش‌فکر و آماده ورود به مسائل مختلف هستند و باید کار را به جوانان داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا جدیدی اردکانی سرپرست فرمانداری اردکان در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردکان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به‌ ویژه میلاد باسعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان افزود: به جوانان اعتماد داشته باشیم و کارهای مهم را به جوانان واگذار کنیم زیرا جوانان دارای انگیزه بیشتر، روحیه پیگیری، خوش‌فکر و آماده ورود به مسائل مختلف هستند.

وی افزود: در جلسات ستاد امور جوانان باید از ظرفیت و ایده‌های جوانان شهر استفاده کرد و افراد خوش‌ فکر و فعال همچنین و گروه‌های مردم‌نهاد باید در این جلسات حضورداشته باشند؛ صرف تصمیم‌گیری جمعی محدود برای مجموعه جوان شهرستان اردکان معنایی ندارد.

وی اظهار داشت: متأسفانه در کشور برای تصمیماتی که گرفته می‌شود وحدت رویه‌ ای وجود ندارد و در عمل، این تصمیمات اجرایی نمی‌شود که لازم است در این زمینه بازنگری صورت گیرد.

جدیدی اردکانی در ادامه با اشاره به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری بر سال رونق تولید ، گفت: با تحریم‌هایی که بر کشور ما اعمال می‌شود دیگر نمی‌توان روی صادرات نفت و برخی از کالاها حساب کرد و کشور ما باید به سمت مباحث دیگری مانند رونق صنعت گردشگری برود.

وی افزود: در ایام عید نوروز امسال شاهد حضور چشمگیر مسافران نوروزی و گردشگران در شهرستان اردکان بودیم که لازم است برنامه‌ ریزی مناسبی در جهت کسب درآمد بیشتر از این ظرفیت داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری اردکان همچنین با اشاره به اهمیت فضای مجازی بر لزوم استفاده صحیح و درست از این ظرفیت تأکید کرد و ضمن تشکر از فعالان فضای مجازی به دلیل رعایت اخلاق رسانه ‌ای افزود: از آن‌ها خواسته ‌ام مطالبی را که نمی‌دانید به دلیل تبعات و آثار آن در بین مردم و مسئولان منتشر نکنید،‌ فعالان فضای مجازی نیز در این زمینه همکاری خوبی داشتند.

وی اظهار داشت: باید روش صحیح استفاده از این فضای مجازی را فرابگیریم و در جهت کاهش تبعات و آثار منفی آن تلاش کنیم؛ خطاها و اشتباهات مسئولین را گوشزد کنیم ولی از انتشار حرف‌های اثبات نشده و تهمت‌ها در فضای مجازی خودداری کنیم.