موج
کدخبر : ۲۷۳۲۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273289

معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران:

معاون متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: امتحانات پایان سال مدارس مازندران از 30 اردیبهشت تا 25 خرداد برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علی نظری در در جلسه ستاد امتحانات نهایی و داخلی خردادماه 98 اظهار داشت: امتحانات نهایی رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش از 31 اردیبهشت 98 آغاز می‌شود و 25 خرداد به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد : امتحانات گزارش پیشرفت تحصیلی دوره اول ابتدایی از 1 تا 11 خرداد 98 ؛ امتحانات هماهنگ شهرستانی پایه ششم از 3 تا  13 خرداد و امتحانات داخلی متوسطه اول و دوم از 30 اردیبهشت تا  22 خرداد برگزار می‌شود.

نظری با بیان اینکه آموزش و پرورش مازندران در سال گذشته توانست در حوزه ستادی آموزش و سنجش کشور به رتبه برتر دست یابد تصریح کرد: وظیفه حوزه امتحانات در خردادماه  بسیار مهم است و با برنامه‌ریزی دقیق، هماهنگی و ارتباط ویژه باید مانند سنوات گذشته، امتحانات را به نحو احسن برگزار کنیم.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به ارسال برنامه و دستورالعمل نحوه اجرای امتحانات نهایی به آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق افزود:با توجه به استقرار پایه دوازدهم، حوزه امتحانات نهایی در سال 98 گسترده‌تر خواهد بودلذا این امر نیازمند ارتباط ویژه و هماهنگی ‌بیشتر بین واحدهای مختلف است.

نظری با بیان اینکه فضای حوزه امتحانی، باید به‌دور از تنش و استرس باشد گفت: با توجه به اینکه نتایج امتحانات نهایی در کنکور سراسری اثرگذار است، تمام تلاش همکاران آموزش و پرورش استان و شهرستان‌ها و مناطق این است که شرایط مناسب و فضای ایده‌آل امتحانی برای همه دانش‌آموزان مهیا باشد تا این عزیزان بتوانند با آمادگی کامل روحی و روانی و به‌دور از اضطراب نتیجه زحمات و تلاش‌های خود را بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها