موج

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از اصلاح و شناسایی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی صبح امروز در بازدید از محور اردبیل- نمین اظهار کرد: به منظور ارتقا ایمنی محورها و کاهش تصادفات، نقاط حادثه خیز شناسایی می شوند.

وی افزود: پیش از این 105 نقطه حادثه خیز شناسایی شده بود که با همکاری پلیس راه بخش عمده اصلاح شد و هم اکنون 20 مورد باقی مانده است و اخیرا نیز 25 نقطه حادثه خیز دیگر شناسایی شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: اصلاح نقاط با همکاری پلیس راه استان عملیاتی شده و به منظور تداوم آن منتظریم تائیدیه اصلاح نقاط شناسایی شده جدید از سازمان مرکزی ابلاغ شود.

رحمتی تاکید کرد: هر چند در برخی محورها ضروری است نسبت به بهسازی جاده ها اقدام شود اما بررسی تصادفات رانندگی نشان می دهد، دقت و مراقبت خود رانندگان نقش چشمگیری در کاهش تصادفات دارد.

وی متذکر شد: به موازات کاهش نقاط حادثه خیز بحث آموزش و اطلاع رسانی نیز دنبال می شود تا بتوان تعداد تصادفات جرحی، خسارتی و فوتی را در محورهای مواصلاتی استان کاهش داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها