رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: فردا و هم‌زمان با سراسر کشور 14 نقطه استان کرمانشاه شاهد حضور هزاران کرمانشاهی در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه ضمن ابراز انزجار از اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی، ابراز داشت: راهپیمایی 23 فروردین‌ماه سال جاری در محکومیت اقدام آمریکا در خصوص تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور باشکوه مردم فهیم کرمانشاه هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌گردد.

عباس سروری خاطرنشان ساخت: اقدام نابخردانه ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در قرار دادن نام پرافتخار سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی کاملاً گویای عجز و ناتوانی استکبار جهانی در مقابل قدرت و صلابت ایران اسلامی است و به همین علت ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی همچون حضورهای سبز گذشته، بار دیگر مشت محکمی را به دهان یاوه‌گوی دشمنان اسلام و ایران خواهند زد.

گفتنی است که راهپیمایی، فردا 23 فروردین‌ماه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در شهر کرمانشاه از مسجد جامع آغاز و تا میدان آزادی ادامه خواهد یافت.