موج

با انعقاد تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی اصفهان وبانک صنعت و معدن ایران؛

با انعقاد تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی اصفهان وبانک صنعت و معدن ایران سقف اعتبارات بانک صنعت و معدن استان اصفهان به 5 برابر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی اصفهان و بانک صنعت و معدن ایران سقف اعتبارات بانک صنعت و معدن استان اصفهان به 5 برابر افزایش یافت.

مسعود گلشیرازی بیان داشت:افزایش مولفه های تولید یکی از چالش های تولیدکنندگان در شرایط کنونی است و بانک ها با افزایش سقف تسهیلات می توانند در سال رونق تولید به تولیدکنندگان کمک کنند.

وی افزایش 5 برابری حد اعتباری بانک صنعت و معدن استان اصفهان را گام موثری برای حل مسایل مالی فعالان اقتصادی برشمرد و گفت: نرخ ارز طی یک سال افزایش چمشگیری داشته و واحدهای تولیدی برای تامین مواد اولیه به منابع مالی بیشتر از گذشته نیاز دارند.

گلشیرازی تصریح کرد: اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان پارلمان بخش خصوصی از حمایت بانک صنعت و معدن در گشایش ال سی پروژه  قطار پرسرعت اصفهان - تهران و نگاه توسعه ای این بانک در پروژه های زیر بنایی و تولیدی استان اصفهان قدردانی می کند.

اتاق بازرگانی اصفهان (1)

رییس اتاق بازرگانی اصفهان قبول عاملیت و تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری در استان اصفهان به میزان سه میلیارد یورو در سال ٩٨ از سوی بانک صنعت و معدن را یکی دیگر از درخواست های فعالان اقتصادی بیان کرد و افزود:ایجاد  واحد ارزی بانک صنعت و معدن در استان اصفهان نیز می تواند ارائه خدمات در امور ریالی و ارزی فعالان اقتصادی را تسریع بخشد.

فعالان اقتصادی فرماندهان جنگ اقتصادی هستند

مدیر عامل بانک صنعت و معدن ایران نیز در این نشست گفت:در شرایطی که در جنگ اقتصادی قرار داریم ، فعالان اقتصادی به عنوان فرماندهان این جنگ و بانک ها و سازمان های دولتی به عنوان سربازان آنان نقش موثری در پیروزی این جنگ ایفا می کنند.

حسین مهری تاکید کرد:اگر در این شرایط در خدمت فعالان اقتصادی نباشیم خائن به مملکت شناخته می شویم و باید با همکاری یکدیگر تلاش کنیم تا یک کارگر   بیکار نشود و یک اشتغال نیز ایجاد شود.

وی اضافه کرد:تاکنون ١٧ میلیارد و ٢٠٠میلیون یورو تعهدات ارزی این بانک ازطریق فایناس و منابع صندوق توسعه ملی تامین شده است.

مدیر عامل بانک صنعت و معدن ایران از کاهش ١٧ درصد پست مدیریتی زائد در این بانک خبر داد و گفت:مدیریت بانک تلاش می کند که تسهیلات در کمترین زمان در اختیار  فعالان اقتصادی قرار گیرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها