مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: پروژه های عمرانی شهرستان پارس آباد تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی در حاشیه بازدید از پروژهای عمرانی شهرستان پارس آباد افزود: ۵ پروژه عمرانی شامل زمین چمن مدرن استادیوم شهید کلانتری ، خوابگاه ورزشکاران ، سالن شهری ، سالن کشتی و تعمیرات سالن شهدای شهرستان پارس آباد با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال تا پایان اردیبهشت ماه امسال به بهره بره داری و در اختیار ورزشکاران شهرستان پارس آباد مغان قرار می گیرد .

وی که به همراه علی علائی فرماندار شهرستان پارس آباد از پروژه های عمرانی بازدید می کرد از عنایت و توجه فرماندار شهرستان پارس آباد به حوزه ورزش قدردانی کرد و افزود: با همکاری فرمانداری شهرستان پارس آباد اجرای پژوه های عمرانی سرعت بیشتری پیگیری می شود .

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: پروژه عظیم سالن سرپوشیده ۵ هزار نفری با متراژ ۸ هزار متر بصورت مدرن امسال با حضور وزیر ورزش و جوانان کشور و مسئولان استان و شهرستانی در مجموعه ورزشی شهدای شهرستان پارس آباد آغاز می شود .