در روز جانباز از 53 نفر از کارکنان آب و فاضلاب شهری و روستایی در اصفهان بعنوان سقا برتر که در امر خدمت رسانی به مشترکین موفق عمل کردند تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در روز جانباز که طی ابتکاری از سوی مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان اصفهان  بنام روز سقاء نامگذاری شد از 53 نفر از کارکنان صنعت آب و فاضلاب شهری و روستایی  بعنوان سقا برتر که در امر خدمت رسانی به مشترکین موفق عمل کردند تقدیر بعمل آمد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جمع کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی گفت:برای اینکه در امر خدمت رسانی به درجه سقایی برسید مستلزم ایثار و از خودگذشتگی است راه رسیدن به درجه سقایی  پرداختن خالصانه به  انجام وظایف محوله می باشد.

هاشم امینی با بیان اینکه در سالهای اخیر کارکنان آبفا استان اصفهان نه تنها در امر خدمت رسانی پایدار، به مردم  موفق بودند بلکه در این روزها که شاهدخساراتی که وقوع  سیل در برخی از استانهای کشور به بار آورد کارکنان آبفا  نیز در زمینه امداد رسانی به سیل زدگان هم موفق بودند اعلام کرد: کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از نیمه دوم فروردین ماه تاکنون در استانهای لرستان و خوزستان مشغول به امداد رسانی به مردم آسیب دیده در این مناطق هستند.

مدیر عامل شرکت آبفا اصفهان

وی با اشاره به ایجاد ماشین بحران توسط کارکنان آبفا اصفهان گفت:در چند سال گذشته کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به لحاظ آمادگی مقابله سریع و همه جانبه با و قوع حوادث غیرمترقبه اقدام به راه اندازی ماشین بحران نمودند که هم اکنون این ماشین به  استان خوزستان اعزام شد و بدین وسیله امداد رسانی به آسیب دیدگان سیل با قوت انجام می گیرد.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان روحیه جهادی و ایثارگری را رمز غلبه بر مشکلات دانست و اعلام کرد: دراین روزها که مردم تحت فشار مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها هستند ونیز برخی از هموطنان مان در برخی از استانهای کشور به دلیل وقوع سیل متحمل خساراتی شدند  این روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی است که باعث غلبه بر این نوع مشکلات می شود.

وی افزود: درست است که بارش های سیل آسا  اخیر خساراتی را در برخی استانهای کشور به همراه داشت اما این رویداد منجر شد که هم اکنون 70 درصد حجم ذخیره سدها در کشور آبگیری شود بطوریکه از خشکسالی شدید که سالیان سال درگیر آن بودیم رها شویم.

امینی حجم ذخیره سد زاینده رود را 430 میلیون مترمکعب اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: در حال حاضر حجم ذخیره سد زاینده رود 430 میلیون مترمکعب است این در حالیست که ظرفیت سد حدود یک میلیارد و 400 میلیون مترمکعب می باشد بنابراین باید همچنان آب را بهینه مصرف کرد.