فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در ایام تعطیلات نوروز 2 تن و 82 کیلو گرم از انواع مواد مخدر کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «عزیزاله ملکی» از کشف 2تن و 82 کیلو گرم از انواع مواد مخدر در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: ماموران انتظامی استان در اجرای طرح‌های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ در ایام تعطیلات نوروز موفق به کشف 2 تن و 82 کیلو گرم انواع موادمخدر از قاچاقچیان شدند.

وی ادامه داد: در این مدت 13 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 2 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر  شناسایی و 77 سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح انواع مواد کشف شده گفت: این مقدار مواد کشف‌شده شامل یک تن و 882 کیلو تریاک،  180 کیلو حشیش ، 13 کیلو و 546 گرم هروئین و 6 کیلو و 362 گرم سایر مواد است.

ملکی در ادامه با اشاره به اجرای 25 مرحله طرح پاک‌سازی نقاط‌آلوده از حیث وجود و توزیع موادمخدر، گفت در ایام تعطیلات 2 هزار و 701 معتاد متجاهر و بلامکان نیز جمع آوری شد.

وی در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

ملکی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت‌طلب و قانون‌شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود.