دبیر اجرایی نخستین دوره‌ی جایزه شعر رامی گفت: نخستین دوره‌ی جایزه شعر رامی به میزبانی شهر میناب برگزار خواهد شد.

«یدالله شهرجو» دبیر اجرایی نخستین دوره‌ی جایزه شعر رامی در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان گفت: نخستین دوره ی جایزه ی شعر رامی در سه بخش شعر آزاد (سپید)، شعر کلاسیک و بخش ویژه با موضوع خلیج فارس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش جایزه‌ی ویژه علاوه بر شاعران بزرگسال، دانش آموزان مینایی نیز می توانند آثار خود را ارسال نمایند که به صورت جداگانه ای داوری خواهد شد.

شهرجو در ادامه به تشریح شرایط شرکت در نخستین دوره‌ی جایزه شعر رامی کرد و افزود: بجز بخش ویژ، موضوع در سایر بخش‌های این جایزه‌ی ادبی آزاد است.

دبیر اجرایی نخستین دوره‌ی جایزه شعر رامی با اشاره به اینکه این جایزه‌ی ادبی محدودیت سنی ندارد، افزود: تمام شاعرانی که زادگاه یا محل سکونت آن‌ها استان هرمزگان است، مجاز به شرکت در این جایزه هستند.

وی با اشاره به اینکه علاقه مندان می‌توانند در هر بخش حداقل 3 و حداکثر 5 اثر را به دبیرخانه این جایزه ادبی ارسال کنند، گفت: برای شعر کوتاه حداقل ارسال ده اثر ضروری است.

شهرجو تصریح کرد: علاقه مندان می توانند در تمام بخش‌های جایزه شعر رامی شرکت کنند؛ اما تنها در بخشی که بالاترین مقام راکسب کنند تقدیر خواهند شد.

دبیر اجرایی نخستین دوره‌ی جایزه شعر رامی در رابطه با چگونگی ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره گفت: علاقه مندان می توانند آثار تایپ شده خود را به سه روش زیر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

1. ایمیل جایزه شعر رامی به نشانی: rami.award@yahoo.com

2.از طریق شناسه @ramiaward در تلگرام

3. از طریق اپلیکیشن واتساپ به شماره 09393657050

وی با بیان اینکه علاقه مندان از نوشتن نام خود بر روی فایل ارسالی اشعار و درون متن خودداری کنند، تاکید کرد:  ارسال اثر توسط افراد به منزله قبول مالکیت اثر و اصالت آن تلقی گردیده و هیچ‌گونه مسئولیتی برعهده دبیرخانه نمی باشد.

شهرجو در پایان یاد آور شد: آخرین مهلت دریافت آثار بیست و پنجم فروردین ماه سال جاری و اختتامیه ی این جشنواره جمعه ششم اردیبهشت ماه 1398 خواهد بود.

به گزارش موج، نخستین دوره جایزه شعر رامی به میزبانی شهرستان میناب در استان هرمزگان برگذار می‌شود.