سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: کمک های مردمی استان اصفهان از طریق ناوگان ترابری سنگین شرکت فولاد مبارکه اصفهان به مناطق سیل زده لرستان ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ایرج ترابی اظهار داشت: شرکت فولاد مبارکه 20 دستگاه تریلر لبه‌دار و کانتینر برای انتقال شش هزار تخته چادر امدادی از کاشان و سه هزار تخته پتو از دیگر شهرستان‌های استان اصفهان به استان سیل‌زده لرستان اختصاص داده است.

وی با اشاره به همیاری و ایفای نقش فولاد مبارکه در یاری‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زدۀ استان لرستان تصریح کرد: در پی وقوع سیل در استان لرستان، مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان از فولاد مبارکه برای همیاری این عزیزان مددجویی کرد، این شرکت نیز در این زمینه دست مددخواهی مسئولان استان را به گرمی فشرد و با در اختیار قرار دادن ناوگان ترابری سنگین برای حمل کمک‌های مردمی به استان لرستان، در سربلندی استان اصفهان به‌عنوان استان معین گام برداشت.

ترابی بیان کرد: درحرکتی انسان دوستانه معادل یک روزحقوق کارکنان شرکت فولاد مبارکه همچنین عواید حاصل از فروش بلیت دیدار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان برای کمک به سیل زدگان اختصاص داده شده است.

سرپرست روابط عمومی فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه با اختصاص 20 دستگاه تریلر لبه‌دار و کانتینر برای انتقال 6هزار تخته چادر امدادی از کاشان و 3هزار تخته پتو از سایر شهرستان‌های استان به استان سیل‌زدۀ لرستان، ضمن همکاری با مدیریت بحران استان به  یاری  هم‌وطنان سیل‌زده شتافت.