مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ازپیش‌بینی برگزاری بیش از 50 نمایشگاه با تمرکز بر رونق تولید در سال 98 در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی یارمحمدیان گفت: 51 عنوان نمایشگاهی طی سال 98 با تمرکز بر توسعه تولیدات داخلی در اصفهان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه نشانه‌های توسعه کسب و کارها و تولیدات داخلی در سال جدید بیش از پیش ظاهر می‌شود، افزود: حضور در نمایشگاه‌ها، جنبه مهمی از پیش‌برد فروش را در بر می‌گیرد و این فرصت را فراهم می‌آورد که ضمن به معرض نمایش گذاشتن تولیدات و خدمات، مشتریان بالقوه نیز شناسایی شوند؛ با این اتفاق، افزایش فروش، افزایش تولید را به دنبال خواهد داشت و به رونق کسب و کار خواهد انجامید.

وی با تاکید بر نقش تاثیرگذار نمایشگاه بر توسعه کسب و کار و اقتصاد، تصریح کرد: هیچ‌یک از وسایل ارتباط جمعی مانند نمایشگاه دارای کارکرد چند بعدی نیستند؛ در نمایشگاه می‌توان علاوه بر جذب مشتریان جدید و بهبود مناسبات با مشتریان فعلی، از تغییرات در ترکیب و رفتار آنها اطلاع پیدا کرد و ضمن تماس مستقیم با خریداران، اطلاعات مورد نیاز در زمینه‌هایی چون کیفیت کالا، روش یا طریقه کار با آن، خدمات پس از فروش و... را در اختیار آنها گذاشت.

یارمحمدیان با تاکید بر اینکه رسالت نمایشگاه، بسیار والاتر از ایجاد دسترسی به مصرف‌کننده نهایی است، ادامه داد: رسالت اصلی نمایشگاه، تقویت و بهبود سیستم توزیع، تسهیل ارتباطات تجاری و رونق مبادلات است؛ خدمتی که نمایشگاه به سیستم توزیع می‌کند، بسیار فراتر از آن است که به عنوان یک مرکز خرید و فروش تلقی شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با اشاره به اینکه شرکت نمایشگاه‌‌های بین‌المللی استان اصفهان در سال جدید توجه ویژه‌ای به بخش خصوصی داشته است، گفت: برگزاری تعداد بسیار زیادی از نمایشگاه‌های امسال اصفهان به شرکت‌های خصوصی برگزار کننده نمایشگاه واگذار شده تا شاهد برگزاری نمایشگاه‌های با کیفیت، بهتر و مخاطب‌پسندتر باشیم؛ به این صورت، بخش خصوصی را برای کمک به توسعه و رونق فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی به کار گرفته‌ایم تا شاهد ایجاد رونق در کسب و کار باشیم.