همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری 4 وقف جدید برای امور فرهنگی و مذهبی در نایین به ثبت رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری 4 وقف جدید به ارزشی بالغ بر 1 میلیارد و 900 میلیون ریال برای امور فرهنگی و مذهبی در نایین به ثبت رسید.

احمد جبلی اظهار داشت: واقف نیک اندیشی  6 دانگ باغ به مساحت 872 متر مربع به همراه آب قنات آن را به ارزشی بالغ بر 400 میلیون ریال را برای روضه خوانی در محرم و صفر در حسینیه کلوان نایین به نام خود در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه ثبت کرد.

وی ادامه داد: همچنین این واقف نیک اندیش 6 دانگ زمین مزروعی به مساحت 355 متر مربع به همراه آب قنات آن را به ارزشی بالغ بر 200 میلیون ریال را جهت تامین هزینه های حسینیه کلوان نایین وقف کرد.

جبلی گفت:  همچنین عصمت احمدی نائینی در اقدامی نیک اندیشانه 6 دانگ زمین مزروعی خویش به ارزش 300 میلیون را به عنوان سومین وقف جدید شهرستان نایین و جهت تامین هزینه های حسینیه پنجاهه نایین در سال جدید در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه به ثبت رساند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین  به ثبت چهارمین وقف جدید شهرستان نایین توسط احمد رضا مومنیان نائینی در سال جدید اشاره کرد و گفت: این واقف نیک اندیش نیز 4 و نیم سهم از 72 سهم املاک تجاری خود را به ارزش 1 میلیارد ریال را جهت برپایی مراسم روضه خوانی در محرم و صفر در حسینیه چهل دختران نایین وقف کرد.