رئیس مجمع نمایندگان لرستان در جلسه ستاد مدیریت بحران خطاب به اسحاق جهانگیری گفت: پیشنهاد من این است تا شورای توسعه لرستان در دولت تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمدرضا ملکشاهی راد رئیس مجمع نمایندگان لرستان در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، گفت: پیشنهاد من این است تا به منظور رفع مشکلات مردم، شورای توسعه استان لرستان در دولت تشکیل شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، ادامه داد: در هشتمین دوره، شورایی تحت عنوان شورای توسعه و عمران استان لرستان مصوب شد اما به نتیجه نرسید.

ریاست شورای توسعه استان لرستان بر عهده معاون اول رئیس جمهور باشد

عضو کمیسیون عمران مجلس، افزود: من از جانب نمایندگان مردم لرستان در مجلس، از جانب آقای استاندار، از جانب نماینده معزز ولی فقیه در استان، از شما تقاضا دارم تا این شورا در دولت مصوب و تشکیل شود، ریاستش هم با جنابعالی باشد.

ملکشاهی راد، گفت: بی شک در آن شورا می توان در شرایط ویژه ای از ظرفیت مدیران، کارشناسان و صاحب نظران بهره برد و در مسیر عمران و توسعه لرستان گام برداشت.

از وزیر بهداشت تشکر می کنم

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: جا دارد از جناب آقای دکتر سعید نمکی وزیر محترم بهداشت تقدیر و تشکر کنم که زمینه حضور شما و برخی وزرا و معاونین وزرای محترم را فراهم کردند.

محمدرضا ملکشاهی راد

همچنان منتظر سفر رئیس جمهور به لرستان هستیم

محمدرضا ملکشاهی، گفت: ما همچنان منتظر حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم در استان، به ویژه در مناطق سیل زده هستیم و امیدواریم این سفر به زودی صورت پذیرد.

سفر اسحاق جهانگیری به لرستان

گفتنی است عصر امروز، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در راس هیاتی بلندپایه، به منظور بررسی وضعیت سیل زدگان لرستان وارد خرم آباد شد و در جلسه ستاد مدیریت بحران استان شرکت کرد.