سرپرست مخابرات منطقه یزد بیان کرد: در ایام نوروز 2 سایت اضطراری تلفن همراه بی. تی . اس (BTS) در کمپ های کویرنوردی شهر یزد و بافق نصب و راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  محمدرضا زارع ده آبادی  سرپرست مخابرات منطقه یزد اظهار داشت: در ایام نوروز 2 سایت اضطراری تلفن همراه بی . تی . اس (BTS) در کمپ های کویرنوردی شهر یزد و بافق نصب و راه اندازی شد.
وی در خصوص دیگر تمهیدات در نظر گرفته شده برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی، اظهار داشت : با توجه به تعطیلات نوروزی، دفاتر پیشخوان کشیک در نقاط مهم استان یزد خدمات مورد نیاز متقاضیان را ارائه می کنند.
گفتنی است: تلفن همراه در سال 1375 در یزد راه اندازی شد و هم اکنون شماره تلفن همراه استان به برکت پیروزی انقلاب به یک میلیون و 412 هزار و 124 شماره رسید.
لازم به ذکر است: ضریب نفوذ تلفن همراه استان یزد 121.4 درصد اعلام شد و در حال حاضر تلفن همراه با سرویس‌ها و خدمات متنوع به مشترکان واگذار می‌شود.
استان یزد بر پایه سرشماری آبان سال 1395، یک میلیون و 138هزار نفر جمعیت دارد که 85 درصد در 21 شهر و بقیه در روستاها و آبادی ها و مناطق عشایری زندگی می کنند.